Przedszkole Nr 1 w Nowej Wsi “Złota Rybka”

Nasze przedszkole mieści się  w nowoczesnym, przestronnym budynku, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny. W budynku znajduje  się  siedem sal dydaktycznych z bezpośrednim dostępem do węzłów sanitarnych dostosowanych do potrzeb dzieci.

Duże, kolorowe sale zabaw wyposażone są w meble, zabawki i pomoce dydaktyczne tak, aby zachęcić naszych wychowanków do doskonałej zabawy i nauki. Przedszkole  posiada wygodną szatnię oraz zaplecze kuchenne, które umożliwia przygotowywanie  pierwszego i drugiego śniadania a także wydanie dwudaniowego obiadu dostarczonego przez firmę cateringową. 

Nasza kadra

INNOWACJA PEDAGOGICZNA 
"ZABAWA W CZYTANIE"

Dążymy do tego by dzieci w naszym przedszkolu dokonywały poznawczych, emocjonalnych i społecznych odkryć. Dzieci nie dostają gotowych rozwiązań, ale uczą się za pośrednictwem zmysłów, bezpośredniego działania.

Nad edukacją i bezpieczeństwem przedszkolaków  czuwa w pełni wykwalifikowana kadra pedagogiczna, rozumiejąca potrzeby dzieci, która zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój zgodnie z ich potencjałem i możliwościami.

Zadbamy o to by w naszej Placówce przedszkolnej, dzieci miały komfortowe warunki do gier i zabw. Duże, jasne i doskonale wyposażone sale oraz przestronny ogród z placem zabaw sprawią najmłodszym dużo frajdy.